• Libero
Miuosh

URB4N - Miuosh X Libero z udziałem: Hangelo, Soxso, Jóga

Muzyczny projekt
napędzany energią miasta

URB4N to nowe brzmienie Katowic

To spotkanie ludzi kochających miasto, żyjących w mieście, tworzących miasto. Wyjątkowe, odrębne, otwarte, różnorodne kulturowo, stale zmieniające się Katowice.

Miuosh, producent krążka URB4N, do wspólnego grania zaprosił młode i obiecujące katowickie zespoły: Hengelo, Soxso i Jóga.

Album inspirowany energią Katowic powstał pod skrzydłami Libero i zaprasza do wsłuchania się w nowe, muzyczne i prawdziwie miejskie doświadczenie.

Miuosh

Produkcja

MIUOSH
Miłosz
Borycki

Miuosh

Miuosh, rocznik ’86, raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records, reprezentant śląskiego rapu, mocno związany ze sceną Katowic.

Od momentu swojego debiutu w 2007 roku wydał 10 solowych albumów, z których kilka pokryło się już platyną. Przez ten czas Miuosh przeszedł niemałą metamorfozę: od muzycznego startu w środowisku reggae, poprzez trueschoolowego rapera, aż po wszechstronnego artystę i producenta grającego między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz, Kasią Nosowską czy Radzimirem Dębskim i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia.

Jego znakiem rozpoznawczym jest umiejętność przełamywania muzycznych schematów i łączenia odmiennych, z pozoru niepasujących do siebie światów - jak na przykład hip-hopu i muzyki klasycznej.

Najnowszy album Miuosha "POP." ukazał się w marcu 2017.

www.miuosh.com

0:00
Odtwórz

Miuosh o projekcie URB4NWywiad

Projekt zainicjowany przez Libero

    Follow us!

Powstaje nowe miejsce na mapie Katowic. Miejsce przyjazne dla ludzi i miasta.

Miejsce dla aktywnych, kreatywnych, towarzyskich, spragnionych nowych wrażeń i dobrej zabawy, albo po prostu szukających nowej pary dżinsów.

Miejsce dobrze spędzonego czasu, w swobodnej atmosferze, razem, na sportowo, tak, jak się lubi.

Miejsce, które chce się dobrze wpisać w okolicę - niebanalną architekturą i funkcjami. Powstanie tu dostępny dla wszystkich, ciekawie zaprojektowany miejski plac i nowoczesny skatepark.

Libero od samego początku stawia na Katowice.

Wspiera katowicki Teatr Korez, mocno kibicuje piłkarkom z GKS Katowice i młodym zdolnym z KS Rozwój Katowice.

Teraz, powołując do życia projekt URB4N, daje wsparcie katowickiej scenie muzycznej i zaprasza do współpracy twórców, którzy są stąd. Bo Katowice to ich wspólny świat i to właśnie oni nadają rytm temu miastu.

www.galerialibero.pl

www.echo.com.pl

Hengelo
Soxso
Jóga
Facebook

W projekcie występują:

Hengelo
Soxso
Jóga

Alternatywne, rockowe granie połączone z intrygującym i magnetycznym wokalem.

Pięć młodych, oryginalnych osobowości, które razem tworzą spójną całość. Trochę z innego świata. Muzyczni pasjonaci. Zespół powstał pod koniec 2015 roku - Śląsk to ich region rodzinny. Spotkali się, żeby grać i całkiem nieźle im to wychodzi.

Nowe, obiecujące, elektroniczne brzmienie Katowic.

Zespół założony w 2015 roku w Katowicach przez Natalię Ptak (Ptakova), wokalistkę, jedną z największych nadziei polskiej sceny alternatywnej, obdarzoną ciekawą barwą i niespotykaną, niemalże ośmio-oktawową skalą głosu oraz Macieja Sawocha - producenta i kompozytora, współtwórcę debiutanckiej płyty Ptakovej “K.A.” oraz albumu “SKIN EP” duetu JÓGA. Jego znakiem rozpoznawczym jest otwartość na brzmienia oraz umiejętność łączenia ze sobą wielu gatunków muzycznych.

Wrażliwość, którą słychać niemal w każdym dźwięku.

Młode trio z Katowic, tworzące od 2013 r. W niezwykły sposób łączą gitarę akustyczną z nowym elektronicznym brzmieniem, zręcznie przemycając skandynawskie inspiracje. Wśród największych inspiracji wymieniają jednym tchem takich artystów jak: Björk, London Grammar, Crystal Castles i Daughter. Twórczość JÓGA niesie ze sobą tajemniczość, emocje, ale też niezwykłą, jak na młody wiek artystów, dojrzałość.