Styl

Konsumenci chcą czegoś więcej niż kolejne centrum handlowe. Chcą spędzać czas w eleganckim i przyjaznym miejscu. Projekt Libero – śmiały, nowoczesny, minimalistyczny stworzy centrum południowych Katowic. Dzięki dopracowaniu detali architektonicznych oraz rozwiązań technicznych, obiekt spełni najwyższe standardy funkcjonalności, komfortu i obsługi. Liczne przeszklenia oraz monumentalna ściana szklanych witryn przy wejściu głównym zapewnią dostęp naturalnego światła, tworząc otwartą, zintegrowaną z otoczeniem przestrzeń.

Funkcjonalność

Od rozplanowania parkingu, wjazdów i wejść, poprzez komfortowe rozwiązania komunikacji pionowej oraz gwarancję intuicyjnego i szybkiego dojazdu do obiektu, aż po dobór kategorii usług i rozrywki, staraliśmy się przewidzieć wszelkie potrzeby. Widzimy całość jako sumę detali, które decydują o komforcie i użyteczności klientów i najemców.

Odpowiedzialność

Tak ogromny i zlokalizowany na granicy kilku dzielnic obiekt nie może istnieć sam dla siebie. Dlatego wybieramy inteligentne systemy zarządzania budynkiem i stosujemy ekotechnologię. Libero Katowice zaprojektowaliśmy jako obiekt spełniający również funkcje społeczne, takie jak aktywne spędzanie wolnego czasu, co będzie możliwe zarówno wewnątrz dzięki licznym funkcjom sportowym, jak i na zewnątrz dzięki specjalnie zaprojektowanej przestrzeni rekreacyjnej. Szacunek do otoczenia, którego galeria będzie częścią, tak jak jej estetyka decyduje o dobrym stylu.

oferta

150 sklepów
i punktów usługowych

supermarket

kawiarnie

food court

restauracje

lifestyle

multiplex

fitness club

scena promocyjna

klub bilardowy

squash

badminton

skate park

lodowisko

udogodnienia

parking

stacja paliw

myjnia

kids play

plac rekreacyjny

punkt widokowy

taras