Styl

Konsumenci chcą czegoś więcej niż kolejne centrum handlowe. Chcą spędzać czas w eleganckim i przyjaznym miejscu. Projekt Libero – śmiały, nowoczesny, minimalistyczny stworzy centrum południowych Katowic. Dzięki dopracowaniu detali architektonicznych oraz rozwiązań technicznych, obiekt spełni najwyższe standardy funkcjonalności, komfortu i obsługi. Liczne przeszklenia oraz monumentalna ściana szklanych witryn przy wejściu głównym zapewnią dostęp naturalnego światła, tworząc otwartą, zintegrowaną z otoczeniem przestrzeń.

Funkcjonalność

Od rozplanowania parkingu, wjazdów i wejść, poprzez komfortowe rozwiązania komunikacji pionowej oraz gwarancję intuicyjnego i szybkiego dojazdu do obiektu, aż po dobór kategorii usług i rozrywki, staraliśmy się przewidzieć wszelkie potrzeby. Widzimy całość jako sumę detali, które decydują o komforcie i użyteczności klientów i najemców.

Odpowiedzialność

Tak ogromny i zlokalizowany na granicy kilku dzielnic obiekt nie może istnieć sam dla siebie. Dlatego wybieramy inteligentne systemy zarządzania budynkiem i stosujemy ekotechnologię. Libero Katowice zaprojektowaliśmy jako obiekt spełniający również funkcje społeczne, takie jak aktywne spędzanie wolnego czasu, co będzie możliwe zarówno wewnątrz dzięki licznym funkcjom sportowym, jak i na zewnątrz dzięki specjalnie zaprojektowanej przestrzeni rekreacyjnej. Szacunek do otoczenia, którego galeria będzie częścią, tak jak jej estetyka decyduje o dobrym stylu.

oferta

150 sklepów
i punktów usługowych

supermarket

kawiarnie

food court

restauracje

lifestyle

multiplex

fitness club

scena promocyjna

klub bilardowy

badminton

lodowisko

udogodnienia

parking

stacja paliw

myjnia

kids play

plac rekreacyjny

punkt widokowy

taras