Libero z dumą wspiera dziewczyny z GKS Katowice!

09.09.2016

Galeria Libero została sponsorem kobiecej drużyny piłki nożnej GKS Katowice.

„Galeria Libero wyróżnia się nie tylko ofertą handlową, ale również sportowym charakterem. Podkreślają go m.in. podpisane już umowy z siecią klubów fitness, a także słynnym piłkarzem Arkadiuszem Milikiem, który w Libero otworzy własny pub sportowy. W projekcie znalazły się także korty do squasha, badmintona, klub bilardowy oraz plac miejski ze skate parkiem. Umowa podpisana z GKS Katowice to dla nas naturalne uzupełnienie sportowej misji Galerii Libero. Świetnie, że przy tej okazji możemy wspierać żeńską drużynę piłki nożnej, która już od roku bardzo dobrze sobie radzi na murawie” – mówi Katarzyna Porębska, manager ds. marketingu w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

„Nasze piłkarki mocno doceniła Galeria Libero, która na mocy zawartego porozumienia została sponsorem strategicznym żeńskiego GKS-u Katowice. Piłkarki będą odtąd występowały w koszulkach z logo Galerii Libero. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy. Galeria Libero to kolejny duży podmiot, który dołącza do naszego Klubu Biznesu. Cieszymy się, że nasz nowy partner dostrzegł olbrzymi potencjał, jaki drzemie w naszej drużynie piłkarek. Dzięki jego wsparciu z pewnością będzie łatwiej o kolejne sukcesy tej drużyny” – mówi Marcin Janicki wiceprezes zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.

Zobacz jak powstawała koszulka Libero – GKS